Програма за директни плаќања во земјоделството – субвенции

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 5
  • File Size 341.95 KB
  • File Count 1
  • Create Date јуни 9, 2023
  • Last Updated јули 19, 2023

Програма за директни плаќања во земјоделството - субвенции

Повеќе инфо на следниот ЛИНК

Програма за финансиска поддршка за развој на земјоделските задруги Мерка 121 набавка на опрема и механизација