Програма за финасиска поддршка на микро земјоделски производители на алкохолни пијалаци

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1
  • File Size 1.17 MB
  • File Count 1
  • Create Date јуни 10, 2023
  • Last Updated јули 2, 2023

Програма за финасиска поддршка на микро земјоделски производители на алкохолни пијалаци

Повеќе инфо на следниот ЛИНК

Јавен повик за кофинансирани грантови за комерцијализација на иновации Програма за финансиска поддршка за развој на земјоделските задруги