јавен оглас за доделување на техничка поддршка за маркетинг на земјоделски производи и нивни преработки

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 29
  • File Size 410.20 KB
  • File Count 1
  • Create Date јули 13, 2023
  • Last Updated септември 17, 2023

јавен оглас за доделување на техничка поддршка за маркетинг на земјоделски производи и нивни преработки

Помош за маркетинг на земјоделски и преработени земјоделски производи Јавен повик за кофинансирани грантови за комерцијализација на иновации