Јавен повик за кофинансирани грантови за комерцијализација на иновации

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 7
  • File Size 8.50 MB
  • File Count 1
  • Create Date јуни 10, 2023
  • Last Updated јули 11, 2023

Јавен повик за кофинансирани грантови за комерцијализација на иновации

Повеќе инфо на следниот ЛИНК

јавен оглас за доделување на техничка поддршка за маркетинг на земјоделски производи и нивни преработки Програма за финасиска поддршка на микро земјоделски производители на алкохолни пијалаци